Płatności za zabiegi w IBeauty

Tutaj możesz uzyskać informację o akceptowanych przez nas metodach płatności za zabiegi lub zapłacić przelewem/Paypal.

Akceptujemy:

  • płatność gotówką, kartą lub BLIK bezpośrednio w salonie
  • przelew na konto LOGOS SC, rachunek w Banku Millennium o numerze: 15 1160 2202 0000 0002 6841 2435, wpłatę proszę tytułować nazwą zabiegu/karnetu, obszarem zabiegowym oraz ilością zabiegów karnecie. UWAGA – uznajemy datę zlecenia przelewu, a nie datę wpływu środków na nasz rachunek!
  • przelew z karty w systemie bezpiecznych płatności internetowych PayPal

  • w systemie MediRaty – aby skorzystać z finansowania usług kosmetycznych w systemie MediRaty, wystarczy zadzwonić do nas pod numer 608 143 583 lub 58 771 30 22, a załatwimy wszystko za Ciebie!

Przypominamy, że warunkiem skorzystania z promocji jest zakup w okresie jej trwania – same zabiegi można wykorzystać w terminie późniejszym. 

Uprzejmie prosimy o rozważne dokonywanie zakupów i zapoznawanie się z przeciwwskazaniami do zabiegów, gdyż zapłata za zakupione usługi nie podlega zwrotowi, ani nie może być zaliczona na poczet innego zabiegu ! Podstawa prawna: Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego, Dziennik Ustaw 2002 nr 141 poz. 1176. 

Jednocześnie informujemy, że wyłączamy możliwość stosowania odstąpienia od zawartej umowy w ramach Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30.05.2014, na podstawie art. 38 pkt. 12 tejże Ustawy – wyłączenie dotyczy świadczenia przez nas usług z oznaczeniem terminu ich wykonania:

„Art. 38 pkt. 12 o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi”

Dokonanie zakupu oznacza zaakceptowanie Regulaminu

Szanowny Kliencie,
informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

fb